.

.

Најдобар Татко Бакин Некогаш, Денот На Татковците Лов На Американско Знаме КОШУЛА Р812042301Е3

Најдобар Татко Бакин Некогаш, Денот На Татковците Лов На Американско Знаме КОШУЛА Р812042301Е3

DEN 239.20
Износ

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно семејствољубовна продавница доо новина кошула е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит! - Средна ткаенина-Класично вклопување-Трча точно по големина-етикета за солза-100% задоволство на Клиентите загарантирана Содржина На Ткаенина : 100% памук. Материјал : Гилдан. Боја : Повеќе бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите