.

.

Појасни Женски Памучни И Ленени Печати Обични V - Вратот Големи Димензии Кошула За Печатење Врвови женски врвови

Појасни Женски Памучни И Ленени Печати Обични V - Вратот Големи Димензии Кошула За Печатење Врвови женски врвови

DEN 1.00
Износ

Женски Памучен И Ленен Принт Обичен Врат Со Големи Димензии На Кошулата За Печатење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики.1. високиот еластичен материјал ви обезбедува висококвалитетна мека ткаенина, мазна и еластична, растеглива, флексибилна и дише, удобна за носење2. Оваа секојдневна мода, девојки симпатична, основна, еднобојна, разноврсна, е задолжителна Маица за секоја жена или девојка3. погоден за одмор, забави, клубови, излети, ноќни патувања, плажи, шопинг, шопинг, одмор, состаноци итн. Совршен за летни излети4. може да се носи самостојно или како основен слој.5. Овој основен врв е совршено погоден за секоја пригодаинформации за производот.Сезона : Лето : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, моден дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате?1 женско лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

R

Им се допаѓа и на купувачите