.

.

Штрунгтен Женски Печатен Тркалезен Врат Чипка Три Четвртини Ракави Печатени Маици Врвни летни врвови за жени трендовски

Штрунгтен Женски Печатен Тркалезен Врат Чипка Три Четвртини Ракави Печатени Маици Врвни летни врвови за жени трендовски

DEN 3.00
Износ

Женски Печатени Тркалезни Вратот Чипка Три Четвртини Ракави Печатени Маица Top Women Мода Повик Лабава Кошула V Вратот Краток Ракав Издувам Ракав Врвот Маица ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Информации за производот : Модерната форма и шупливата заедно го одразуваат стилскиот дизајн, малата тежина и супер мекоста ве одржуваат топли и ладни во текот на целиот ден применливи прилики : ткаенина што дише и лесна. Совршен за секојдневен, забава, плажа, шопинг, дом, шопинг, плажа, одмор или канцеларија, кампување, секојдневни активности на отворено.Одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони и Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење.Карактеристики. Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода. Секојдневно се чувствувате меко и удобно, ќе ви се допадне.Ве молиме имајте предвид дека различни бои имаат различни детали за големината. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Сезона. Лето. Женска прилика : Секојдневен Материјал : тип на имитација на памучна шема. Стил на печатење. Лежерна должина. Редовнофит. Фитедебелина. Стандарден метод за перење. Рачно миење во ладна вода, сушење или сушење добивате 1 женско top Size Bust Shoulder Sleeve Length S94cm/37.01"39cm/15.35"43cm/16.93"78cm/30.71"M100cm/39.37"40.5 cm/15.94"43.5 cm/17.13"79cm/31.10"L106cm/41.73"42cm/16.54"44cm/17.32"80cm/31.50"XL112cm/44.09"43.5 cm/17.13"44.5 cm/17.52"81cm/31.89"XXL118cm/46.46"45cm/17.72"45cm/17.72"82cm/32.28"XXXL124cm/48.82"46.5 cm/18.31"45.5 cm/17.91"83cm/32.68" тоа е многу меко, удобно, растегливо, со мала тежина, но не се гледа. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овие врвови за дневна туника можат подобро да ја покажат вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршен за одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. ①Различен Избор : Секојдневна супер Удобна лабава фитинг блуза која има Класична еднобојна и светла боја на печатење достапна за вашиот избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите