.

.

солакол Елек за Мажи Моден Елек За Мажи Секојдневни Машки Елеци Секојдневни Мажи Пуловер Со Кружен Врат Знаме 3д Дигитално Печатење Маица Блузи Елек Тексас Елек Ма?

солакол Елек за Мажи Моден Елек За Мажи Секојдневни Машки Елеци Секојдневни Мажи Пуловер Со Кружен Врат Знаме 3д Дигитално Печатење

DEN 431.84
Износ

Големина : М Големина : Средни САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52" Рамо : 37см/14.57" Должина : 77см/30.31"Големина : Л Големина : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 118см/46.46" Рамо : 39см/15.35" Должина : 81см/31.89"Големина : XL Големина : x-Големи Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 128cm/50.39" рамо : 41cm/16.14" должина : 84cm/33.07"големина : xxl Големина : Xx-ГОЛЕМИ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 138cm/54.33" рамо : 43cm/16.93" должина : 87cm/34.25"ГОЛЕМИНА : xxxl Големина : 3x-ГОЛЕМИ САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 148cm/58.27" рамо : 47cm/18.50" должина : 90cm/35.43"Големина : XXXXL ГОЛЕМИНА : 4 X-големи Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 158cm/62.20" рамо : 49cm/19.29" Должина : 93 CM/36.61"ГОЛЕМИНА : XXXXXL големина : 5x-големи сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 168cm/66.14" рамо : 52cm/20.47" Должина : 96cm/37.80"______ _ мажи повик круг вратот пуловер знаме 3d дигитално печатење маица блузи Vest Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн .4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Памучен Полиестер ракав : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Pcmen блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради на светлината И Екранот. [елек за мажи мода] изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. [елек за мажи секојдневен] Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. [машки елеци секојдневен] Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки, итн. [деним елек мажи] Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.

R

Им се допаѓа и на купувачите