.

.

Фетернал Лето Дами В Врат Еднобојна Чипка Печатење Краток Ракав Лесен Уличен Стил Еднобојна Маица Врвни женски кошули

Фетернал Лето Дами В Врат Еднобојна Чипка Печатење Краток Ракав Лесен Уличен Стил Еднобојна Маица Врвни женски кошули

DEN 1.00
Износ

Лето Дами V Вратот Еднобојна Чипка Печатење Краток Ракав Лесен Уличен Стил Еднобојна Маица Врвот Опишете : Ткаенина : овој материјал дише и е многу растеглив. Изработени од мека, лесна и еластична ткаенина. Тоа нема да се намали, исчезнат или стап и е машина перат. Тоа е еластично и супер меко за целодневна удобност. Моден Дизајн : Класичен V-врат, печатење чипка, лабав дизајн, кратки ракави, дизајн на полите со цврста боја, вистинска дебелина, лесна и непропустлива. Нега за перење : Машинско Перење Ладно или Рачно Перење, Не Белење,Не Сушење. Појавување : овој лежерен лабав врв може да се носи со фармерки, хеланки, чизми и јакна, кардиган во текот на целата година, погоден за секоја пригода, како дома/шопинг/работа/секојдневна плажа/забава/излегување. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различни монитори, ве молиме не им пречи.Информации за производот : Пол : Женска Пригода : Обична Улична Шема Тип : Стил На Печатење На Цвеќе : Должина На слободно Време : редовно Вклопување : редовна Дебелина : стандарден метод на Перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате : 1 женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S98cm/38.58"39.5 cm/15.55"14cm/5.51"67cm/26.38"M104cm/40.94"40cm/15.75"15cm/5.91"69cm/27.17"L110cm/43.31"40.5 cm/15.94"16cm/6.30"71cm/27.95"XL116cm/45.67"41cm/16.14"17cm/6.69"73cm/28.74"XXL122cm/48.03"41.5 cm/16.34"18cm/7.09"75cm/29.53" Женските Врвови Со Кратки Ракави Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Секојдневни Панталони Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. Женските Врвови Со Кратки Ракави Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Секојдневни Панталони Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. Материјалите Погодни за кожата Обезбедуваат Убав Изглед и Удобно Искуство при Носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите