.

.

Денот На вљубените Кошула Говор Јазик Патологија Зборува За Моето Срце

Денот На вљубените Кошула Говор Јазик Патологија Зборува За Моето Срце

DEN 319.20
Износ

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 22.01. 24.02. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 29.02. 30.00. 31.02. 32.01. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.90. 9.17. 9.45. 9.72. 10.00. 10.39. . * Бела+Платнена Кошула * Висококвалитетна Ткаенина * 100% чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира за различни бои) * Лесна ткаенина (4,2 мл/ид2 (142 г/м2)) * малопродажба * етикета за кинење * работи верно на големината * Процесот На Печатење е ДТГ или Директно До Облеката.

R

Им се допаѓа и на купувачите