.

.

Маица за девојчиња за девојчиња Peppa Pig Baby & Toddler, 2-пакувања, големини 12M- 5T

Маица за девојчиња за девојчиња Peppa Pig Baby & Toddler, 2-пакувања, големини 12M- 5T

DEN 311.84
Износ

Изгледајте го нејзиниот изглед со омилената мала свиња! Оваа маица 2-пакет е украсена со забавни отпечатоци на Peppa Pig што таа сигурно ја сака. Двете типови се направени во супер-мека мешавина од памук со опуштено вклопување за да се чувствува пријатно во текот на денот. Само додадете ги омилените фармерки или шорцеви и таа има подготвена облека во еден момент! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : две маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Ракави : кратки ракави. Карактеристики : сето тоа графичко печатење; деколте без ознаки. © EONE. Сите права се задржани . маица со пипа свиња 2-пакет за девојчиња за бебиња и мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите