.

.

ПАКЕТ - Гилдан Дами Ултра Памучна Празна Маица Женска МАИЧКА XS преку 3X

ПАКЕТ - Гилдан Дами Ултра Памучна Празна Маица Женска МАИЧКА XS преку 3X

DEN 252.96
Износ

ЗАЧУВАЈ со 3 ПАКЕТ6.1-унца, 100% памучна бесшевна двојна игла 5/8" ракави со двојна игла и обложен врат и раменици инспирирани од женствен стајлингспорт сива 90/10 Памук/полидарк Хедер, Безбедносна Зелена, Безбедносна розова 50/50 памук/полихау ЗА Мерење Со рацете надолу на страните, измерете околу горниот дел од телото, под ОРУЖЈЕ и околу најцелосниот дел од бистата.ТАБЕЛИ СО ГОЛЕМИНА Mlxl2xl3xlsize4/68/1012/1416/1818/2020/22 Политика За Враќање : сакаме да бидете целосно задоволни со вашите набавки. Ако не сте задоволни или сакате да разменувате со некоја од предметите што сте ги нарачале, ние обезбедуваме 30-дневна политика за враќање. Но, предметот треба да биде во нова, неискористена состојба.***БЕСПЛАТНА испорака СО USPS услуга за прва класа пошта бесплатна услуга за Испорака е само за домашни Соединетите Држави Froo Froo Cross Sell, Бесплатна Вкрстена Продажба, Вкрстена промоција, Ebay Маркетинг, апликации за списоци e Bay, Апликации за ebay, Апликација ebay 3 ПАКЕТ-Gildan Дами Ултра Памучна Празна Маица Женска МАИЦА XS преку 3 X.

R

Им се допаѓа и на купувачите