.

.

Мода На ројаловемен Обичен Џеб Копче Со Пруги Маица Со Долги Ракави машки фустан кошули

Мода На ројаловемен Обичен Џеб Копче Со Пруги Маица Со Долги Ракави машки фустан кошули

DEN 1.67
Износ

Машка Мода Секојдневен Џеб Копче Со Пруги Маица Со Долг Ракав ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size USEUUKBust Length Sleeve Shoulderm104014118cm/46.46"77cm/30.31"67cm/26.38"48cm/18.90"L124216124cm/48.82"79cm/31.10"69cm/27.17"49cm/19.29"XL144418130cm/51.18"81cm/31.89"71cm/27.95"50cm/19.69"XXL164620136cm/53.54"83cm/32.68"73cm/28.74"51cm/20.08"XXXL184822142cm/55.91"85cm/33.46"75cm/29.53"52cm/20.47" е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. + Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. ●Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн. Секако, носењето ќе направи да изгледате поубаво. ●Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

R

Им се допаѓа и на купувачите