.

.

Графички маици со долги ракави за правда девојки Раглан, 2-пакувања, големини 5- & плус

Графички маици со долги ракави за правда девојки Раглан, 2-пакувања, големини 5- & плус

DEN 160.00
Износ

Добијте двојно повеќе од графиките со Graffic Graphic Graphic Mairs Raglan Graglan Graglan 2. Овие симпатични маици имаат забавни спротивставени ракави и графики со фолија или сјај за да и помогнат да блесне цел ден! Спарете ги овие симпатични мета со нејзиното омилено дно за удобен секојдневен изглед. Удобна ткаенина за ребра. Контрастни долги ракави. Забавна графика за сјај или фолија. Машина за перење. Увезени. Девојки со долг ракав Раглан маица 2 пакет од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите