.

.

Смешно Мојот Зет Е Моето Омилено Дете Од Свекрва Маица

Смешно Мојот Зет Е Моето Омилено Дете Од Свекрва Маица

DEN 2.33
Износ

Смешно Мојот Зет Е Моето Омилено Дете Од Свекрвата Маица Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% Памук, 50% Полиестер . Увезени . Повлечете го затворањето . Машинско Перење . Мислев на смешен Зет Облека За Семејно Обединување подароци И Син изреки и семејна опрема. Мојот Зет Е Моето Омилено Детско Семејство.

R

Им се допаѓа и на купувачите