.

.

Familyloveshop ДОО Глупав Зајак Велигден е за Исус Кошула, Велигден Жени Кошула, Исус Револуција Кошула, Смешни Велигден Кошула, Христијанската Вера Графички Маичка

Familyloveshop ДОО Глупав Зајак Велигден е за Исус Кошула, Велигден Жени Кошула, Исус Револуција Кошула, Смешни Велигден Кошула,

DEN 255.68
Износ

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно семејствољубовна продавница доо новина кошула е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!. - Средна ткаенина. - Класично вклопување. - Работи верно на големината. -Ознака за солза. - 100% задоволство на Клиентите загарантирана Марка : Семејна Љубовница Доо Материјал : Стил На Должина На Ракавот Гилдан : Содржина На Ткаенина Со Долги Ракави : 100% Големина на памук : Пол С - 5ХЛ : Унисекс Боја : Повеќебојни Стил На Вратот На Облеката : Качулка.

R

Им се допаѓа и на купувачите