.

.

Маица со кратки ракави на девојчиња од слој

Маица со кратки ракави на девојчиња од слој

DEN 255.68
Износ

Повеќе од основна маичка-оваа маица од слојот 8 е направена во мека, удобна ткаенина со грб како клуч за дишење. Спарете ја маицата со кратки ракави на оваа девојка со нејзините омилени шорцеви и хеланки и таа е подготвена да оди! Тркалезен врат. Кратки ракави. Отворање на грб. 63% полиестер/33% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица за кратки ракави на девојчињата од слој 8.

R

Им се допаѓа и на купувачите