.

.

Чарела Женски Краток Ракав Круг Вратот Маица Врвот Мода Лето Печати Кошула Црвена, XL

Чарела Женски Краток Ракав Круг Вратот Маица Врвот Мода Лето Печати Кошула Црвена, XL

DEN 2.67
Износ

1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Модниот дизајн ве прави попривлечни 3.Удобно погодно за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : пролет, лето : женска пригода : слободно време, забавен материјал : имитација на памучна рамка за влечење : секојдневна и модерна должина : Генерафит : Одговара на големината како да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивте : 1 женска горна белешка : ве Молиме споредете ја големината на деталите со вашата пред да ја купите!!! Користете слична облека за да се споредите со големината Ви Посакувам пријатно шопинг искуство Во Нашите Врвови Продавница Блузи Продавница е посветена на обезбедување на женска облека како блузи кошули блузи.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па ние ќе ви предложиме да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ако не можете да бидете сигурни, тоа ќе биде порелаксирано и удобно. Чарела е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други модерни додатоци од 2017 година. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти разновидна најнова и најмодерна облека.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години. Нашата Продавница обезбедува многу видови блузи за кошули : како што се блузи со надуени ракави за жени врвни резервоари за црвени цевки за жени црна чипка врвни зелени врвови со висок врат за жени врвови за вежбање со долги ракави за жени врвови за туника. Ние дизајнираме повеќе стилски капут за нашата кралица, исто како : женски џемпери со пуловер 3/4 пуловер со патент женски пуловер женски пуловер џемпери пуловер џемпер пуловер од руно жени пуловер машки пуловер четвртина патент. Какви Панталони трчаме? Можете да ги најдете како што следува : рашири панталони за жени секси гаќи розова кожа панталони директно нога суичери за жени кафеави панталони пот панталони за човекот карирани панталони жени каки панталони. Ако сакате да Земете Состанок или забава, можете да го најдете стилот на фустанот што ви се допаѓа : фустан чевли за жени фустани со ниска пета плус големина за жени бел фустан за долна облека светло сина мини фустан фустан со скелет жени фустани со долги ракави за жени фустани со долги ракави миди фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите