.

.

Сдјма Женски Лесен Ви Кардиган Џемпер Модна Жена Каузална Кардиган Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови

Сдјма Женски Лесен Ви Кардиган Џемпер Модна Жена Каузална Кардиган Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови

DEN 303.84
Износ

Мода Жена Каузална Кардиган Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови 1.Карактеристики : Краток Ракав,Печатење ,Секојдневен,Абење,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Може Да Биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви,Фустан, потпетици или станови,токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Врвови информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Полиестерска Јака : Не Стил : Лежерна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица Женска; Лесна; Ви;. Кардиган; Џемпер; Женски; Ревер; Цврст;. Боја; Вештачка; Еленска Кожа; Кадифе; Краток; Кардиган; Јакна; Врв.

R

Им се допаѓа и на купувачите