.

.

Дедо мраз Е Мојот Шеќер Тато Бонбони Трска Божиќ Унисе Графички Маица Кошула

Дедо мраз Е Мојот Шеќер Тато Бонбони Трска Божиќ Унисе Графички Маица Кошула

DEN 2.67
Износ

Барате забавен и празничен начин за славење на празниците? Не гледам подалеку од Нашиот Дедо мраз Е Мојот Шеќер Тато Бонбони Трска Божиќ дизајн. Совршен за оние кои сакаат да додадат дополнителна сладост на нивните празнични свечености. Без разлика дали присуствувате На Божиќна забава или пополнувате чорапи, овој најпродаван дизајн сигурно ќе му биде омилен На Дедо Мраз. Влезете во празничниот дух и веселете се со овој прекрасен дизајн. Ако барате смешна или уникатна маичка, вие сте на вистинското место! Нашата тешка памучна маичка од Слатка Опрема Флипин е задолжителна во секоја гардероба. Црпејќи инспирација од подарок, Дедо мраз Е Мојот Шеќер Тато Бонбони Трска Божиќна кошула е совршен новина подарок за членовите на семејството страстни за кул живот. Тоа не е само за стилот; тоа е за обезбедување на удобност и квалитет што го заслужувате. Изработена со специјално вртени влакна, оваа кошула служи како недопрено платно, зголемувајќи ја јасноста на графичките отпечатоци. И најдобриот дел? Дизајниран е без странични шевови, така што нема да доживеете непријатност под пазувите. Плус, издржливоста на маичката е подобрена со детали за лентата за рамо. Карактеристики На Производот : . 100% памук (содржината на влакна може да се разликува за различни бои). Средна ткаенина(5,3 мл/јд). Класично вклопување. Солза-далеку етикета. Работи верно на големината. Печатени ВО САД. . Зошто Изберете Нашиот Дедо мраз Е Мојот Шеќер Тато Бонбони Трска Божиќ Маичка?. Изразете Се : Носете го вашиот хумор или страст без да кажете збор-оставете ја маичката да зборува!. Совршена Идеја За Подарок : Познавате некој што сака кул? Оваа новина маичка прави незаборавен подарок што ќе го негуваат. Висококвалитетно Осигурување : со Слатка Опрема Флипин, избирате неспоредлив квалитет. Очекувајте долготрајно абење и живописна јасност на печатењето. Вклопување и Удобност : Кажете збогум на непријатноста и здраво на маичката што одговара правилно и се чувствува уште подобро. Поддршка Локално : Печатено во САД, секое купување поддржува домашно производство и изработка. Лесно Враќање : Купувањето со доверба значи враќање без проблеми ако не сте 100% задоволни. . Водич Големина : . С : Ширина : 20.08", Должина : 27.17". М : Ширина : 22.05", Должина : 27.95". Л : Ширина : 24.02", Должина : 29.13". XL : Ширина : 25.98", Должина : 29.92". 2 XL : Ширина : 27.99", Должина : 31.10". 3 XL : Ширина : 29.92", Должина : 31.89". 4 XL : Ширина : 31.89", Должина : 33.07". 5 XL : Ширина : 33.86", Должина : 33.86". . Обезбедување Квалитет : . Во Слатката Опрема Флипин, секое парче облека е смислено дизајнирано и прецизно произведено, токму овде во САД. Доверба во извонредниот квалитет на нашите производи. Без разлика дали ви треба стилска новина маица за излегувања со пријателите или удобен дуксер за релаксирачки моменти дома, ве покривме. Дедо мраз Е Мојот Шеќер Тато Бонбони Трска Божиќ Краток Ракав Графички Маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите