.

.

Тојота Газу Рејсинг Век Тимска Кошула

Тојота Газу Рејсинг Век Тимска Кошула

DEN 3.00
Износ

Тојота Газу Трки ВЕК Тимска Кошула . Дебела тимска кошула богата со памук со кратки ракави со лев џеб на градите и бод со аголен панел за јарем со детали на грбот. Тимски партнери логоа извезени на рацете, напред и назад. Материјал : 60% Памук 40% Полиестер Тојота Газо Трки ВЕК Тимска Кошула.

R

Им се допаѓа и на купувачите