.

.

Не Можам Да Ги Спуштам Рацете Монтажа На Букви Женска Маичка Со Кратки Ракави

Не Можам Да Ги Спуштам Рацете Монтажа На Букви Женска Маичка Со Кратки Ракави

DEN 331.04
Износ

Овој обичај Божиќна Приказна Семејниот дизајн е женска мека маичка која има повеќе женствено преземање на класичната маичка. Ракавите се скратуваат за да откријат некое рамо. Ткаенината е мешавина од памук и полиестер. Нема странични шевови бидејќи облеката е плетена во едно парче. Рамената се залепени со диагон за да ја продолжат издржливоста. Шевот на јаката е зајакнат со ребрести плетење. Со отпечаток што привлекува внимание со уникатна Божиќна Приказна Семеен дизајн кој ќе биде моментален фаворит. Сите ќе ве прашаат : " од каде го добивте тоа? "И ќе речете " Од Продавницата За Подароци За Семејна Приказна За Божиќ. Актерската Екипа ја поседува, СУПЕР Е ПРЕКРАСНО!". : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Помлад фит. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината SMLXL2 XLWidth, во17.0018.0019.5020.5023.00 Должина, во25.0026.0027.0027.7528.00 должина На Ракавот од центарот назад, во13.7514.2515.1215.6216.50 АКСФ" Не Можам Да Ги Спуштам Рацете Монтажа На Букви " Женска Маичка Со Кратки Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите