.

.

Квалентни Врвови Со Долги Ракави За Жени Облечени Обични Женски Обични Лиснати Врвови Со Туника Со Долги Ракави V Вратот Плисиран Одблесок Блуза Маици Со Чадени

Квалентни Врвови Со Долги Ракави За Жени Облечени Обични Женски Обични Лиснати Врвови Со Туника Со Долги Ракави V Вратот Плисиран

DEN 3.33
Износ

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долг ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 62см/24.41" Должина : 67см/26.38"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 104см/40.94" Ракав : 63см/24.80" Должина : 68см/26.77"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 112 CM/44.09" ракав : 64cm/25.20" должина : 70cm/27.56"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 120cm/47.24" ракав : 65cm/25.59" должина : 72cm/28.35"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 128см/50.39" Ракав : 66см/25.98" Должина : 74см/29.13" водич за големина : удобен Е, лесен И Се Протега, ВИ ОВОЗМОЖУВА ПРИЈАТНО ИСКУСТВО СО ОБЛЕКУВАЊЕ. Уникатен Дизајн : Долг ракав со фенер со набраздени чадени манжетни, паднато рамо, тркалезно деколте, цврста боја, лабави обични врвови. Уникатниот дизајн на подуени ракави додава повеќе женственост на овој врв и прави да изгледате поелегантно и стилски. Колку убав и удобен врв со прекрасни ракави! Овие ракави се женски и стилски со рамото на капката, собрани во надуен ракав и стегнати на рачниот зглоб со еластична и мала возбуда. Погоден за одмор, секојдневен, патување, секојдневен живот, забави, состаноци, канцеларија, училиште, одмор и други прилики, одличен за пролет, лето, fall. Лесен за носење со фармерки, хеланки. Упатство За перење : се препорачува Машинско перење со вреќа за перење, не избелувајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите