.

.

Кошула за скејтборд, Чоколаден Скејтборд, Подарок За Скејтборд, Унизно Вклопување, Кошула За Лизгање, Подарок За Него, Смешна Кошула За Скејтбординг, Скејтбордер, Х?

Кошула за скејтборд, Чоколаден Скејтборд, Подарок За Скејтборд, Унизно Вклопување, Кошула За Лизгање, Подарок За Него, Смешна

DEN 287.84
Износ

Сите наши производи се рачно изработени! Ако некогаш има проблем со вашата нарачка, не двоумете се да не известите. Ние ќе го направиме тоа право,без прашања! Сублимиран Дизајн. Претходно намален полиестер/вискоза. Супер Мека.

R

Им се допаѓа и на купувачите