.

.

Унисе Џерси Маица

Унисе Џерси Маица

DEN 2.33
Износ

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мека кот. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 22.01. 24.02. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 29.02. 30.00. 31.02. 32.01. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.90. 9.17. 9.45. 9.72. 10.00. 10.39. . вклучено и квалитетно печатење ги тера корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои) . : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)) . : Мало одговара . : Откинете ја етикетата . : Работи точно на Големината Унисекс Дрес Маица "Јас Немам Патки и Не Тие Не Се Во Ред".

R

Им се допаѓа и на купувачите