.

.

Џијугала Кошули За Жени Зимски Есенски Долги Ракави Тркалезен Врат Т Модни Цврсти Материи Обични Врвови

Џијугала Кошули За Жени Зимски Есенски Долги Ракави Тркалезен Врат Т Модни Цврсти Материи Обични Врвови

DEN 243.04
Износ

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-Џијугала!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина обезбеден од, туку треба да го повикате и нашиот, што покажува во деталите за производот слики.1см=10мм=0,3937 инчи!!!Големина : С Биста : 99см/38,98" Ракав : 71см/27,95" Должина : 61см/24,02" Големина : М Биста : 104см/40,94" Ракав : 73,5 см/28,94" Должина : 63см/24,80" Големина : Л Биста : 109см/42,91" Ракав : 73,5 см/28,94" должина : 63см/24,80" Големина : xl биста : 116см/45,67" ракав : 76см/29,92" должина : 66см/25,98"кошули за жени зимски есенски долги ракави тркалезен врат Т модни цврсти маици секојдневни врвовикарактеристики : Висок квалитет : супер удобен И Лесен Материјал прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината за џемпер има дарежлив Истегнување и дише, што ве одржува топло и удобно.Карактеристики : шик пуловер со квадратно деколте, блузи со надуени ракави, основна цврста боја, лабаво вклопување, слаба кошула, лесен дуксер ве прави ласкави во овааumn и зима.Повод : Секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, излегување, секојдневна облека, бизнис, одмор, одмор, патување, туника за секоја мода жени или девојка.Овие женски долги ракави едноставни врвови се совршени за слоевитост на кардиган или дури, тоа е стилски пар на парчиња со изјави со хеланки, слаби фармерки, здолниште или шорцеви.Нега на облека : Машинско перење Со мрежеста кеса за да избегнете натрупување или ладно миење раце/закачување или сушење на линија/без белило/без хемиско чистење. Ве молиме погледнете ја големината пред да нарачате.Пол : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Конвенционална Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Костум за секојдневно, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено,работа и забави, секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall и Зима. Земја На Потекло : Увезени. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување. Женски Врвови : Слатките Кошули се Меки,Лесни,Растегливи, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно за пилинг. Блузи за жени : овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,опремени со ленти и отпечатоци од леопард за да создадат чувство за мода. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите