.

.

Модни Женски Маици Лето V Вратот Краток Ракав Еднобојни Маици Врвови Неправилни Секојдневни Маици

Модни Женски Маици Лето V Вратот Краток Ракав Еднобојни Маици Врвови Неправилни Секојдневни Маици

DEN 2.33
Износ

Карактеристики : . 1. Тенка женска Маица со неправилни процепи, модерна и тенка, секојдневна и разноврсна. 2. Блуза Со Чиста Боја Со кратки ракави, погодна за одмор, шопинг, забава, работа, патување итн. 3. Висококвалитетната мека ткаенина одговара на кривата на телото и ја покажува совршената фигура. 4. Едноставен, стилски и темперамент, погоден за различни прилики, може да се совпадне со сите видови хулахопки, фармерки, шорцеви, здолништа, фармерки. 5. Исклучителни подароци. Изненадете го вашиот љубовник, семејство или пријатели. Најдобар подарок за свадби, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Годишнината, Роденденот итн. Спецификации : . Материјал : памук, полиестер. Врвна должина : редовна. Тип на јака : V-вратот. Тип на ткаенина : помеша. Должина на кимоно ракав( см) : краток. Декорација : Џеб. Тип на шема : цврста боја. Тип ракав : Конвенционалните. Модел : Никој. стил : Секојдневен. Опис на големината : нормална големина. Потекло : Кина. Возраст на публиката : 18-35. Сезона : лето. Шема култура : други. Тип одбор : слаби. Тип на производ : врвови. Врвен тип : Маица. Пол : ЖЕНИ. Боја : црна, сива, бела. Ткаенина : Полиестер. Карактеристики : кратки ракави, женска Маица, сплит краеви, неправилни, тенки, еднобојни, V-вратот, врвот. Големина : М-ХЛ. Применливи прилики : работа, патување, запознавање, шопинг. Големина - - - - - - - - - Должина - - - - - - - Тежина. М - - - - - - 80см/31,5 "- - - - 35см/13,8 " - - - - 56см/22,0"-40- 50 килограми. Л - - - - - - - 84см/33.1 "- - - - 37см/14.6 " - - - - 57см/22.4"-50- 55 кг. XL - - - - - 88cm/34.6 "- - - - 39cm/15.4 " - - - - 58cm/22.8"-55- 65 килограми. Пакет Вклучени : 1pc *женски v-вратот краток ракав. . Забелешка : . 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради рачно мерење Тенка женска Маица Со неправилни процепи, модерна и тенка, секојдневна и разноврсна. Блуза Со Чиста Боја Со кратки ракави, погодна за одмор, шопинг, забава, работа, патување итн. Висококвалитетната мека ткаенина одговара на кривата на телото и ја покажува совршената фигура. Едноставен, стилски и темперамент, погоден за различни прилики, може да се совпадне со сите видови хулахопки, фармерки, шорцеви, здолништа, фармерки. Исклучителни подароци. Изненадете го вашиот љубовник, семејство или пријатели. Најдобар подарок за свадби, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Годишнината, Роденденот итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите