.

.

Fnyko Маица За Мажи И Жени Змеј Топката Печати Редовно Се Вклопуваат Секојдневен Краток Ракав О-Вратот Улица Маица Подарок За Момчиња Девојки Жени Мажи

Fnyko Маица За Мажи И Жени Змеј Топката Печати Редовно Се Вклопуваат Секојдневен Краток Ракав О-Вратот Улица Маица Подарок За

DEN 0.33
Износ

Спецификација : . Марка : Фник. Стил : Секојдневен, Гроздобер. Тип На Ракав : Краток Ракав. Јака : Тркалезна Јака. Тип На Издание : Редовно Вклопување. Ткаенина : Полиестер . Пол : Машки, Мажи, Момчиња. Големина : 100-170, 2 XS-8 XL. Повод : Секојдневен Живот, Одмор, Работа, Хаваи, Плажа, Секојдневен, Боречка Спорт. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима (одвнатре). Водич за перење алишта : рачно или машинско перење, но не бленчете ја перењето. овој обичен Маици се направени од полиестер, мека, дише, брзо-сува, лесен и издржлив, тоа е погоден за летни денови, што го прави да се излади и удобно во текот на целиот ден. Qussic Design®маичката има Тркалезна јака и кратки ракави, обичните кошули се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од мода. €Стилски Модел Fahion Печатени Обрасци ја покажуваат вашата личност и стил, овие Маици се погодни за момчиња, девојчиња,мажи, жени, студенти итн. €Прилика}нашите печатени Маици се совршени за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневна облека, Божиќ и така натаму поради различните дезени. Стилските летни Маици би можеле да бидат совршен подарок за вашата ќерка, син, момче пријатели, сопруга, сопруг итн. ●Нега На облека} Овие Маици со кратки ракави се перат во машина, нема да избледат или да се намалат, секогаш ќе останат светли и шарени.

R

Им се допаѓа и на купувачите