.

.

Менс Памук Лен Долг Ракав Маица Повик Лабава V Вратот Чипка До Врвовите Туника Нови

Менс Памук Лен Долг Ракав Маица Повик Лабава V Вратот Чипка До Врвовите Туника Нови

DEN 271.20
Износ

* Големина На ознака : S~2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xlbustcm109113118123128nch42.9 44,5 46,5 48,4 50,4 Sleevecm394040.540,541nch15, 4 15,7 15,9 15,9 16,1 рамоцм5456586163инч21.3 22.0 22.8 24.0 24.8 Должинам71.573.575.577.579.5инч28.1 28.9 29.7 30.5 31.3 измерено пред да се истегне, познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см* Предметна Ткаенина : Мешавина Од Памучна Постелнина* Боја На Предметот : Како слики Покажуваат* состојба На предметот : сосема нов* опис на предметот : Нови Мажи Памук Лен Маица Со Долги Ракави Обична Лабава V Вратот Врвки Со Врвки Туника* Содржина На Пакетот : 1*Врв (Не Се Вклучени Додатоци) Како Да Изберете Соодветна Големина? 1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина На рамно мерење Забелешка : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Менс Памук Лен Долг Ракав Маица Повик Лабава V Вратот Чипка До Врвовите Туника Нови. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите