.

.

Јас сум во Фитнес Тако Во Мојата Уста Салата V - Вратот Маици Мажи Жени Бриско Брендови 3X

Јас сум во Фитнес Тако Во Мојата Уста Салата V - Вратот Маици Мажи Жени Бриско Брендови 3X

DEN 3.33
Износ

Знаете дека сте во искушение да ја добиете оваа графичка маичка за вратот v. Носете го кога сакате да спортувате нешто што вели дека знаете дека тако не се само за вторник. Исто така, прави кул подарок за пријателите, семејството или соработниците. Големина 3x Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 28 "х 33". Полу-вграден крој ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите