.

.

Ново Лето Кул Мажи 3д Азбука Печатење Маица Лето Краток Ракав Круг Вратот Врвот

Ново Лето Кул Мажи 3д Азбука Печатење Маица Лето Краток Ракав Круг Вратот Врвот

DEN 272.96
Износ

Детали за производот. Ново 2023 Лето Кул Мажи 3д Азбука Печатење Маица Лето Краток Ракав Круг Вратот Врвот. Сезона : Лето. Материјал : Полиестер + спандекс. Лесен, печатен, удобен, брзо сушење, пријателски за кожата, супер мек, предизбран, дише и апсорбира пот. Стил : мода Секојдневен. Квалитет : Без избледување, без пукање. Прилика : Работа, канцеларија, вечер, спорт, секојдневно носење, пешачење, активности на отворено, забави, шопинг, пешачење, излегување, патување, клупски дом, плажа, одмор. Забелешка : . 1. Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред купувањето. 2. Поради различниот монитор, камера или светлосна средина на компјутерот, дозволете разликата во бојата да биде многу мала. 3. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ви посакувам пријатен шопинг овде. Реална 3д Дигитална Маица за печатење во боја, силна тродимензионалност,без избледување,без бразда,без топка, без деформација. Избрана висококвалитетна млечна свилена ткаенина,лесна,силна потење и апсорпција на влага, дише и удобно, овозможувајќи и на кожата слободно да дише. Разновидниот и концизен дизајн на тркалезниот врат, полн со слоеви,удобен и удобен за носење,како одраз на шармот на карактерот на мажот и опуштениот и лесен темперамент. Процесот на обложување на полите е униформен,изработката е добра,а шевовите се рамномерни и униформни,што го одразува секојдневниот стил. Го прави костум за тинејџери студенти и млади мажи,кошула во секојдневен стил одлична за сите видови вежбање,вежбање или само релаксирање и така натаму. грешка : . Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. Погледнете го нашето одрекување Машка и женска маица-3Д маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите