.

.

жал Ми Е За Средната Точни Работи Реков Кошула, Унисе Женска Машка Кошула, Значи Став Навреда Кошула, Хедер Воена Зелена, Х-Голема

жал Ми Е За Средната Точни Работи Реков Кошула, Унисе Женска Машка Кошула, Значи Став Навреда Кошула, Хедер Воена Зелена, Х-Голема

DEN 303.68
Износ

Жал ми е За Средната Точни Работи Реков Кошула, Унисекс Женска Машка Кошула, Значи Навреда На Ставот Кошула. Ова Е Унисекс Хедер Воена Зелена Х-Голема маица дизајнирана, печатена и продадена Од Евертри Облека. ГОЛЕМИНА-Нашите маици се унисекс големина, така што жените не заборавајте да нарачате една големина надолу, освен ако не е најпосакувана лабава одговара. Мажите треба да ја нарачаат својата нормална големина. КВАЛИТЕТ прикажаните засукани ракави се само за стилизирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите