.

.

Женски Моден Принт V Вратот Раглан Долги Ракави Џебови Обични Маици

Женски Моден Принт V Вратот Раглан Долги Ракави Џебови Обични Маици

DEN 3.33
Износ

Големина : S Биста : 102cm/40.16" ракав : 65cm/25.59" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 108cm/42.52" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 114cm/44.88" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 70см/27,56"големина : xl биста : 120см/47,24" ракав : 68см/26,77" Должина : 71см/27,95"големина : xxl Биста : 126см/49,61" Ракав : 69см/27,17" Должина : 72см/28,35"големина : хххл биста : 134см/52,76" ракав : 70см/27,56" должина : 73см/28,74"дебелина : стандардноќе добиете : 1 Х Женски Топ1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.Пол : Женскиматеријал : Полиестерска Должина На Ракавот : Долг Ракав3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци пригода : Секојдневна, Секојдневна4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме немојте да размислувате сезони : Четири Сезони Стил : метод За Миење Слободно време : Рачно миење во ладна вода, закачување Или сув Материјал : Супер Мек,Удобен и Близу До Вашата Кожа. Карактеристики : Долги дуксери,долг ракав,блок во боја,врат на екипажот,секојдневен стил,крпеница, со џебови врвови. Лесна Модна Мешавина : Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека. Повод : Без разлика на секојдневно / секојдневно носење, теретана, спорт, шопинг, дом, дружење, плажа, одмор или канцеларија, работа, оваа е дефинитивно пристоен избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите