.

.

Женски Врвови Со Долги Ракави Hhei_kwomen ' S Ново Копче Јака Мода Печатење Долги Ракави Ретро Печатење Маица Тенок Врв Обични Врвови

Женски Врвови Со Долги Ракави Hhei_kwomen ' S Ново Копче Јака Мода Печатење Долги Ракави Ретро Печатење Маица Тенок Врв Обични

DEN 0.33
Износ

Женска Нова Јака Со Копчиња Моден Принт Со Долги Ракави Ретро Маица За Печатење Тенок Врв Обични Врвови карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44cm/17.32"60cm/23.62"69cm/27.17"M106cm/41.73"45cm/17.72"61cm/24.02"70cm/27.56"L112cm/44.09"46cm/18.11"62cm/24.41"71cm/27.95"XL120cm/47.24"47.5 cm/18.70"63cm/24.80"72cm/28.35"XXL128cm/50.39"49cm/19.29"64cm/25.20"72cm/28.35"XXXL136cm/53.54"50.5 cm/19.88"65cm/25.59"74cm/29.13"XXXXL146cm/57.48"52.5 cm/20.67"66cm/25.98"75.5 cm/29.72"XXXXXL156cm/61.42"54.5 cm/21.46"67cm/26.38"77cm/30.31"?Надграден Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс.Висококвалитетна чипка, Мека на допир и дише. ?Дизајн : Моден ракав со балон, лесен фустан нагоре или надолу.Кошула со долги ракави со дизајн на чипка, обезбедува ласкав и елегантен изглед.покажува добра фигура. ?Карактеристики : Обични врвови Со Долги Ракави, женски врвови за туника,женски блузи и блузи облечени,врвови од туника од тантела за жени,блуза со долги ракави жени секојдневни,женски туника со долг ракав, врат на екипажот, балон ракав со чипкани раце, плетен врв, цврста, раглан кошула, лабави маици блузи. ?Овие женски блузи се многу трендовски и слатки, погодни за работа,канцеларија,забава,секојдневен или секојдневен живот!Погоден за сите сезони.Совршено за комбинирање со шорцеви, слаби фармерки, чизми, хеланки за шик изглед. ?Известување : ве Молиме погледнете ги информациите за големината на продавачот на сликата.

R

Им се допаѓа и на купувачите