.

.

Женски Летни Врвови Трендовски Кошула За Вратот На Екипажот Со Цветен Принт Секојдневна Лабава Маичка Со Кратки Ракави Удобна Секси Туника Кошула

Женски Летни Врвови Трендовски Кошула За Вратот На Екипажот Со Цветен Принт Секојдневна Лабава Маичка Со Кратки Ракави Удобна

DEN 417.60
Износ

Забрзана испорака ве молиме испратете порака за нас откако ќе поставите нарачки.Шарени Краток Ракав Кошула Жените Добра Еластичност, Мека и Удобна ! Поддисциплина : Обичен врв со кратки ракави, врат на екипажот, тенок фит, кошули со блокови во боја,лабаво вклопување, уникатен дизајн на блок во боја на новина прави да се чувствувате елегантно. Тоа е совршена мешавина помеѓу стилот и удобноста за опуштен и шик изглед. ✿јапонски v вратот боди за жени женски џемпер елеци дожд јакна жени култура јакни за жени камо јакна за жени женски лесни кардигани за летни маици кошули за жени лабава фит исечени жан јакна за жени пуфер елек женски дуксер фустан исечени тексас јакна за жени мрежести боди кардиган за жени плус големина абдл onesie лесен кардиган качулка фустан црн блузи за дуксери на екипажот за тинејџери преголеми џемпери без ракави.Одговор во рок од 48 часа. Поддразнивание Совети За Перење : Машина За Перење, Предлог За Рачно Перење. Не треба да се грижите кои врвови да ги носите кога ќе излезете.

R

Им се допаѓа и на купувачите