.

.

Подгответе Се Да Ги Свртите Главите Со Нашите Модни Кошули И Елеци

Подгответе Се Да Ги Свртите Главите Со Нашите Модни Кошули И Елеци

DEN 911.84
Износ

Машка Лежерна Мода Летни Копчиња Со Кратки Ракави Печатена Маица Топмодна Личност Машка Лежерна Тенка Кошула Со Долги ракави Врвна блузаитем специфичностродот : Менсезона : Цела Сезонакција : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Стил На Ракав : Редовен Стил : Мода,Каузалкаколар : Стенд-Должина На Ракавот : Целосна Тежина : Пакетот 160-190гр(С-Ххл)Вклучува : 1пц Blouse Size Bust Shoulder Sleeve Lengths112cm/44.09"46cm/18.11"23cm/9.06"70cm/27.56"M117cm/46.06"48cm/18.90"24cm/9.45"72cm/28.35"L122cm/48.03"50cm/19.69"25cm/9.84"74cm/29.13"XL127cm/50.00"52cm/20.47"26cm/10.24"76cm/29.92"XXL133cm/52.36"54cm/21.26"27cm/10.63"78cm/30.71" Size : SBust : 112cm/44.09"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 117cm/46.06"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 127cm/50.00"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 133cm/52.36"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 78cm/30.71" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 112см/44.09" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 23см/9.06"Должина : 70см/27.56" Големина : М Биста : 117см/46.06" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 24см/9.45"Должина : 72см/28.35" Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 25см/9.84"должина : 74см/29.13" големина : xl биста : 127см/50.00" рамо : 52см/20.47" ракав : 26см/10.24"должина : 76см/29.92" големина : xxl биста : 133см/52.36" рамо : 54см/21.26" ракав : 27см/10.63" должина : 78см/30.71 " врвен квалитет : изработен со Висококвалитетни Материјали за Издржливост и удобност. Разновидни Дизајни : Изберете од различни стилски модели, бои и отпечатоци. Совршено Вклопување : Прилагодено за да обезбеди ласкаво и удобно вклопување за сите типови на тело. Ткаенина што дише : Останете ладни и удобни цел ден со ткаенината што дише. Лесна Нега : машина за перење за практично и без проблеми одржување.

R

Им се допаѓа и на купувачите