.

.

Нема Повеќе Тишина Крај Насилство Со Оружје Доволно Носете Маица Од Портокалова Маица

Нема Повеќе Тишина Крај Насилство Со Оружје Доволно Носете Маица Од Портокалова Маица

DEN 450.24
Износ

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И долниот раб Нема Повеќе Тишина Крај Насилство Со Пиштол Доволно Носете Маица Од Портокалов Ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите