.

.

Велигденски Момчиња КАВАИ 3Д Печатена Маица Со Кратки ракави Детски Роденденски Подарок Детска Облека

Велигденски Момчиња КАВАИ 3Д Печатена Маица Со Кратки ракави Детски Роденденски Подарок Детска Облека

DEN 1.33
Износ

Нашите Производи се Изработени од Висококвалитетни Суровини, Во Согласност соesетиката на Современите Луѓе, Во Комбинација со Најмодерните Елементи на Дизајнот. Гаранција За Да Бидете Задоволни. Можете Да Носите Во Одмор, Спортска Облека ,Облека На Плажа ,Секојдневно,Облека За Одмор, Карневал,Фестивал, Училиште И Каде Сакате. Ве Молиме Погледнете Ја Големината На Сликата Погоре Пред Да Ја Купите. Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страница Поради Резолуцијата На Компјутерската Слика И Физичкиот Производ. Топли Совети : Ви Препорачуваме Да Ја Измиете Пред Првото Носење. пакување вклучуваат : 1 х Маица Забелешка : можете да ја видите табелата со големини на сликата погоре. Ние Сме азиски големина, помала од вашата нормална големина, ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме изберете големина поголема од нормалната. Материјал : Висококвалитетна мрежеста крпа, мека и удобна, добра пропустливост на воздухот. Модерни и кул обрасци, напредна технологија за дигитално печатење, мастило за животна средина. Погоден за секојдневно носење, многу практичен. Совршен за обожаватели, мажи и жени, момчиња и девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите