.

.

какина плус Големина топ Клиренс Жените Денот На Вљубените Печати Краток Ракав Маица Новина Графички Блузи

какина плус Големина топ Клиренс Жените Денот На Вљубените Печати Краток Ракав Маица Новина Графички Блузи

DEN 3.00
Износ

Модни Жени Денот На Вљубените Печати Краток Ракав Маица Новина Графички Врвовиспроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Спецификациипол : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Обичнидолжина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последични карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1pc Top Size : S САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88cm/34.65" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 63cm/24.80" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 18см/7.09 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 71см/27.95" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 19cm/7.48 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 20cm/7.87" Должина : 75cm/29.53" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/45.67 "Ракав : 20cm/7.87" Должина : 76cm/29.92 "que Големина Внимание Тоа Е Ни Големина Petite Fit (Не Големина), ве молиме погледнете ја табелата со големини на" Слика На Производот "или" Детали За Производот " пред да купите. Препорачајте нарачка 1-2 големина за повеќе лабаво вклопување. ①Мек Материјал Оваа ноќ кошули за жени е изработена од меки, висококвалитетни влакна од тантела погодни за кожата, мазни и лесни со истегнување, удобни за носење во пролет, лето, fall и зима. €Карактеристики}слатки кошули за жени плус големина, врат на екипажот, секојдневен уличен стил, Маици со кратки ракави, графички маици, блузи со опуштено вклопување, најдобра летна облека за жени секојдневно носење. ●Подарок За Неа Е добар подарок за вашата сопруга или семејство. Задолжителни бохо врвови за жени во гардероба, лесни за облекување нагоре или надолу за трендовски изглед и никогаш застарени. `+Прилика} овие кошули за жени облечени секојдневен погоден за секојдневно носење, дома, fall зимска теретана, надвор од планинарење, забава за ноќта на вештерките, божиќна носија, запознавање, бар. какина Cmsx Жените Обичните Врвови Дозвола Мода Денот На Вљубените Печати Краток Ракав Маица Новина Графички Блузи Печати Повик Маица Блуза Розова, М.

R

Им се допаѓа и на купувачите