.

.

Синко Де Мајо Фиеста Машка Маица Смешна Алоха Краток Ракав Опуштен За Роденден

Синко Де Мајо Фиеста Машка Маица Смешна Алоха Краток Ракав Опуштен За Роденден

DEN 287.84
Износ

Карактеристики На Производот : . . Висококвалитетна Ткаенина - - - машките кошули со копчиња со кратки ракави изработени од лесна и мека полиестерска ткаенина, ви даваат удобно и природно чувство на кожата. Дише, нежно и обликувано, видливо меко, допира свиленкасто. . Стилски Дизајн - - - машките Хавајски Кошули дизајнирани со стил на печатење, кошулата со копчиња надолу има раширена јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб од градите што е погоден за држење мали предмети, обичните кошули се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од мода. . Најдобар Подарок - - - мажите хавајски кошули на плажа отпечатоци, од кои секоја е уникатно искуство! Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. . Повод - - - машките секојдневни кошули се погодни за сите прилики, особено за обични излегувања, активности на плажа и одмор. Совршен за пролет, лето и aut моден уличен стил, запознавање, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. . Топли Совети - - - измијте рачно на максимална температура 30€, не избелувајте, закачете на ладно место капете суво, температурата на долната плоча на железо максимум 150€, конвенционално хемиско чистење. Машината и рачното перење се достапни за машките цветни хавајски кошули. . . Спецификација На Производот : . . Име На Производот : Кошула Со Кратки Ракави. . Материјал : Полиестер. . Големина : 110/120/130/140/150/160/170 XS/XSS/M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XL. Соодветни Луѓе : Возрасни, Мажи. . . Пакетот вклучува : . . 1 х Краток Ракав Кошула. Удобен Материјал : Произведен Од Мека Полиестерска Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Добро и Удобно кога Носите. Технологија за ладење : Хавајска Кошула со Мека И Свежина Ткаенина, Помагајќи Потта Да Испари Побрзо. Едноставно и Класично : Кратки ракави, раширена јака, еден џеб на градите, стил на одморалиште, печатени кошули, кошули со копчиња, кошули алоха, фанки кошули и летни врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите