.

.

Ичуани Жените Паѓаат Врвови, Дозвола Жените Ретро Печатење Лабава Круг Вратот Долги Ракави Маица Жени

Ичуани Жените Паѓаат Врвови, Дозвола Жените Ретро Печатење Лабава Круг Вратот Долги Ракави Маица Жени

DEN 0.67
Износ

Жените Ретро Печатење Лабава Круг Вратот Долги Ракави Маица Жени ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, се чувствуваат како меки и удобни. 3.Совршено зашиениот дизајн на Дуксер со Патент го прави повисоко ниво и привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Дневен, Спорт, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, работа, дома и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5. Оваа сезонска кошула е одлична како кошула За Ноќта на Вештерките, кошула за забави За Ноќта на Вештерките, кошула со фенер џек о, кошула за лице од тиква или плашлива кошула За Ноќта на Вештерките. Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : О-декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Ичуани Жени Паѓаат Врвови, Дозвола За Жени Ретро Печатење Лабава круг Вратот Долги Ракави Маица Жени. Уникатни Карактеристики : Дами Пролет Fall Лесна Тесна Кошула Туника Пеплум Врв / Долг Надуен Ракав / Чадени Ливчиња Манжетни И Биста / Бохо Цветен Принт / Рафли Полите / Тенок Фит / Секојдневен Моден Тренд / Затворање На Копчиња Одзади / Мек Лесен Шифон Материјал. Пријатна Ткаенина : Врвовите На Блузата Со Долги Ракави Користат Удобен Полиестер, Поудобен За Носење И Пријателски Настроен Кон Кожата. Врвовите На Туниката Се Лесни, Ви Носат Крајно Искуство Со Носење. Овие Цветни Кошули Совршено Одговараат За Пролет, Fall И Носат Како Шик Слој Во Палтото Или Јакна Во Зима. Шик Дизајн : Надуените Ракави Се Пријателски Настроени Кон Нашите Раце; Чадените Манжетни И Испакнатиот Раб Додаваат Елегантен Женски Допир; Класичниот Кружен Врат Ја Прави Оваа Кошула Поразновидна; Еластичниот Чаден Висок Струк Ги Подобрува Облините На Вашето Тело И Го Крие Стомакот. Препорачана Колокација : Кошула Со Туника Со Цветен Принт Совршена Со Вашите Омилени Хеланки, Слаби Фармерки, Шорцеви И Така Натаму. Или Можете Да Го Носите Со Палто, Хеланки И Чизми До Глуждот За Студените Есенски Ноќи. Погодна Пригода : Сладок И Симпатичен Врв Од Пеплум. Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Канцеларија, Училиште, Шопинг, Плажа, Состанок, Одмор, Патување, Работа, Состаноци Итн. Погоден за Секојдневен Секојдневен Изглед и Какви било Свечени Прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите