.

.

Графички мета Рик и Морти со кратки ракави

Графички мета Рик и Морти со кратки ракави

DEN 262.24
Износ

Вашето омилено анимирано дуо-Рик и Морти-се прикажани на оваа кул, шарена графичка маица направена во мека и издржлива ткаенина со класична вклопување. Со удобна силуета со кратки ракави и екипаж, додадете ја оваа поп култура на врвот на графичката ротација и спарете ја со вашите омилени фармерки и припивања за релаксирачки вонреден изглед. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic Fit. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж без ознаки; Контраст графички принт; директно полите. © Цртана мрежа, сите права се задржани. Машка графичка маица Рик и Морти.

R

Им се допаѓа и на купувачите