.

.

Не Дозволувај Убавото Лице Да те Измами Јас Сум Ѕвер Кога Играм...- ПРОЕКТ: 891

Не Дозволувај Убавото Лице Да те Измами Јас Сум Ѕвер Кога Играм...- ПРОЕКТ: 891

DEN 2.00
Износ

Не Дозволувај Убавото Лице Да те Измами Јас Сум Ѕвер Кога Играм Одбојкарска Кошула. 100% памук (Спортската Сива боја е 90/10 памук/полиестер). Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). Унисекс Возрасни Големина - Не Тенок Одговара. Работи верно на големината. Искинете ја етикетата. Роденденски Подарок, Сервис За Кец На Десетка, Одбојкарска Кошула, Одбојкар, Гроздобер Одбојка, љубител на одбојка, спортска кошула, маица за спортисти, одбојка за девојки, одбојкарски одред, ден на игра, мајка одбојка, божиќен подарок Не Дозволувајте Убавото Лице Да Ве Измами Јас Сум Ѕвер кога Играм..- ПРОЕКТ : 891.

R

Им се допаѓа и на купувачите