.

.

Стартувај Воз На Прогресивната Агенда Машка Маица Со Кратки Ракави

Стартувај Воз На Прогресивната Агенда Машка Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.33
Износ

Графичкиот Дизајн Се Издвојува И Дава Изјава Покажете Ја Вашата Поддршка За Прогресивни Идеи Изразете Се Со Стилски Уметнички Дела Покажете Ја Вашата Љубов Кон Демократската Партија Претставете Ја Демократската Агенда За 2020 Година Поддржете Го Либералниот И Демократскиот Социјализам Претставете Ја Александрија Окасио-Кортез и Прогресивното Движење Покажете ги Вашите Политички Ставови. Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е . основа врз која расте секојдневната мода. Се што е потребно е персонализирана . дизајн за подигнување на работите до профитабилност. Специјално откачи влакна обезбеди . мазна површина за врвна живост и острина на печатење. Нема странични рабови . нема прекини со чешање под рацете. Рамената имаат лента за . подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината Работи Воз На Прогресивна Агенда Машка Маица Со Кратки Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите