.

.

Удар Поп Забава Куќа Чекор До Забава Младите Морнарица Сина Графичка Маичка-XS

Удар Поп Забава Куќа Чекор До Забава Младите Морнарица Сина Графичка Маичка-XS

DEN 1.67
Износ

Чекор до забавата кога ја спортувате оваа младинска графичка маица! Класичната маичка за бонбони има голема шарена слика на лижавчиња, карирана позадина и зборовите "Забавна Куќа" која е професионално испечатена и применета за да трае доволно долго за да ве помине низ секоја авантура животот ви го фрла патот! Изработена од 100% претходно испукан памук, темносината маица има кратки ракави погодни за потопло време. Облеката За вентилатор За Удар Може да се измие во машина со слични бои, а потоа да се исуши за лесна нега. Како официјално лиценциран производ, оваа маица "Чекор До Забавата" прави совршен подарок за вентилатор За Удар! ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈНИРАНА графичка Поп-маица со Удар има голема шарена слика која е професионално испечатена за да се обезбеди долготраен квалитет на печатење. КРАТКИТЕ РАКАВИ ви помагаат да останете ладни и удобни, без разлика дали сте на отворено на карневалот или во затворени простории во училницата. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН и 100% автентичен, што го прави совршен подарок за секој вентилатор за Удар. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИТЕ памучни материјали стануваат помеки со секое перење. МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ на ладно со слични бои, а потоа исушете го за брза, лесна нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите