.

.

Гдфун Лето Блузи Маици За Жени, Жени Краток Ракав Блузи Облечени Лето V Вратот Повик Трендовски Блузи Маици

Гдфун Лето Блузи Маици За Жени, Жени Краток Ракав Блузи Облечени Лето V Вратот Повик Трендовски Блузи Маици

DEN 1.00
Износ

Маици За Жени, Женски Врвови Со Кратки Ракави Облечени Лето V Вратот Обичните Трендовски Блузи Маици Опишуваат дека ткаенината има убав сјај и е доволно густа за да не се проѕири. Лесни и меки, Ви Овозможуваат пријатно искуство за носење ажурирани Врвови На Ракави Со Плисирани Копчиња, Кошули Со Врат Против облечени секојдневни, закривени Врвови на Полите лабаво вклопување. Стилски и класичен летен туника топсал НатпреварМодната Маица одлично оди со Разновидни Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолништа. Лесен за стилизирање со ѓердан за елегантен изгледнајдобар избор За Пролет/Лето/Fall. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за училиште,канцеларија,забави, клубови и состаноци. Тоа е вистински убав додаток на вашата гардероба! Информации за производот Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : обична Должина : Редовна Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х женски top Size Bust Sleeve Length S94cm/37.01"21cm/8.27"66cm/25.98"M100cm/39.37"21.5 cm/8.46"67cm/26.38"L106cm/41.73"22cm/8.66"68cm/26.77"XL112cm/44.09"22.5 cm/8.86"69cm/27.17"XXL118cm/46.46"23cm/9.06"70cm/27.56" Size : SBust : 94cm/37.01"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 66cm/25.98"Size : MBust : 100cm/39.37"Sleeve : 21.5 cm/8.46"Length : 67cm/26.38"Size : LBust : 106cm/41.73"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 68cm/26.77"Size : XLBust : 112cm/44.09"Sleeve : 22.5 cm/8.86"Length : 69cm/27.17"Size : XXLBust : 118cm/46.46"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 70cm/27.56" Табела Со Големини : Големина : С биста : 94см/37.01" Ракав : 21см/8.27" Должина : 66см/25.98"Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 21.5 см/8.46" Должина : 67см/26.38"Големина : Л Биста : 106см/41.73" Ракав : 22см/8.66" Должина : 68см/26.77"големина : xl [Удобен Материјал] : овие обични врвови се изработени од мека и плетена ткаенина за вафли што дише, што го Прави Добар За Многу Прилики. [Секојдневно Носење] : дами слатки кошули со кратки ракави врвови совршени за носење со хеланки, пар со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви за комплимент-достоен изглед. [Соодветни Прилики] : Погоден За Секојдневен Живот, Секојдневен, Патување, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Работа и Училиште. [Идеја за подарок] : овој нов стил модни врвови е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра. [Упатство За перење] : Машинско перење Со вреќа за перење, ладно миење раце, не избелувајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите