.

.

Крик ВИСТ маица Хорор Филм Трговија Екипажот Краток Ракав Жени Мажи Флим Маица

Крик ВИСТ маица Хорор Филм Трговија Екипажот Краток Ракав Жени Мажи Флим Маица

DEN 3.00
Износ

Купете големини chart Size : XXS,Shoulder : 38cm,Chest : 41cm,Length : 61cm,Sleeve : 19cm Size : XS,Shoulder : 40cm,Chest : 44cm,Length : 63cm,Sleeve : 20.5 cm Size : S,Shoulder : 42cm,Chest : 47cm,Length : 65cm,Sleeve : 22cm Size : M,Shoulder : 44cm,Chest : 50cm,Length : 68cm,Sleeve : 23.5 cm Size : L,Shoulder : 46cm,Chest : 53cm,Length : 71cm,Sleeve : 25cm Size : XL,Shoulder : 48cm,Chest : 56cm,Length : 74cm,Sleeve : 26.5 cm Size : XXL,Shoulder : 50cm,Chest : 59cm,Length : 77cm,Sleeve : 28cm Size : XXXL,Shoulder : 52cm,Chest : 62cm,Length : 79cm,Sleeve : 29.5 cm Size : 4 XL,Shoulder : 54cm,Chest : 65cm,Length : 81cm,Sleeve : 31cm. Големина : таа е помала од големината НА САД, ве молиме изберете 1-2 големина нагоре. Можете исто така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и тежина (кг) според нашата табела со големини, на следната слика од облеката!! Висококвалитетен материјал : Изработена од 100% врвен полиестерски материјал, Оваа Маица е удобна и издржлива за секојдневно носење. Унисекс дизајн : Оваа Маица е совршена и за мажи и за жени, што ја прави разноврсен додаток во вашата гардероба. Дизајн на кратки ракави и о-врат : Дизајнирана со класичен краток ракав и о-врат, Оваа Маица е совршена за лето. Широк Спектар На Големини : со широк спектар на достапни големини,Оваа Маица може да се грижи за луѓе од сите различни типови и големини на телото. Проверете ја нашата табела со големини пред да купите. Стилски и уникатен : Издвојте се од толпата со оваа привлечна Маица која е и стилска и уникатна. Совршен за секој што бара смела модна изјава.

R

Им се допаѓа и на купувачите