.

.

Познатото Чили на кевин

Познатото Чили на кевин

DEN 0.33
Износ

Дали барате кошула што ќе ве насмее секогаш кога ќе ја носите? Не гледам подалеку Од Смешни Цитат Маица! Оваа кошула е изработена од 100% памук и содржи различни смешни цитати. Совршено е за секоја пригода и може да се носи на работа, на забава или дури и на состанок. . Оваа кошула е исто така одличен подарок за секој што сака да се смее. Сигурно ќе им донесе насмевка на лицето и би било одличен начин да им покажете колку се грижите. Плус, тоа е одличен начин да ја покажете вашата смисла за хумор. Ако барате смешна кошула што ќе ве насмее, Тогаш Смешната Маица за Цитати е совршен избор за вас. ? Ние гарантираме висококвалитетно печатење што нема да избледи и може да се пере во машина. . ? Подготвен за испорака за 1-3 работни дена. ?. Повеќе детали : . : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) . : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)) . : Класично вклопување . : Солза-далеку етикета . : Работи верно на големината. Познатата Чили На Кевин Канцелариската Кошула Дандер Мифлин Унисекс ТВ Кошула.

R

Им се допаѓа и на купувачите