.

.

Извини Те Изнервирав Со Моите Факти Унисе Графички Маица

Извини Те Изнервирав Со Моите Факти Унисе Графички Маица

DEN 303.68
Износ

Барате подарок што е и смешен и чуден? Проверете ја Нашата Жал ми Е Што Те Изнервирав со моите факти дизајн! Овој дизајн сигурно ќе донесе насмевка на нечие лице со својот хумористичен став за споделување информации. Без разлика дали барате маичка или само забавен додаток, овој дизајн е совршен за секој што сака добро смеење. Па зошто да чекаме? Фатете ја оваа маичка денес и покажете ја вашата смисла за хумор!. Ако сте во потрага по смешна или уникатна маичка, сте слетале токму таму каде што треба да бидете! Со својата смешна, јас и мојата атмосфера, Извинете Што Ве Изнервирав со Моите Факти кошулата се издвојува како идеален новина подарок за членовите на семејството длабоко во кул начин на живот. Но, ова не е само за правење модна изјава; ние исто така сме посветени да ви понудиме врвна удобност и врвен квалитет. Прецизно изработена од специјално вртени влакна, нашата кошула делува како беспрекорно платно, значително ја зголемува острината на графичките отпечатоци. Што го издвојува подалеку? Неговиот беспрекорен дизајн ги елиминира страничните шевови, осигурувајќи дека нема да почувствувате никакво триење на пазувите. И за дополнителна издржливост, се одликува со детали за лента за рамо. Карактеристики На Производот : . 100% памук (содржината на влакна може да се разликува за различни бои). Средна ткаенина(5,3 мл/јд). Класично вклопување. Солза-далеку етикета. Работи верно на големината. Печатени ВО САД. . Зошто Да Го Одберете Нашиот Жал Ми Е Што Те Изнервирав Со Моите Факти?. Изразете Се : Носете го вашиот хумор или страст без да кажете збор-оставете ја маичката да зборува!. Совршена Идеја За Подарок : Познавате некој што сака кул? Оваа новина маичка прави незаборавен подарок што ќе го негуваат. Висококвалитетно Осигурување : со Слатка Опрема Флипин, избирате неспоредлив квалитет. Очекувајте долготрајно абење и живописна јасност на печатењето. Вклопување и Удобност : Кажете збогум на непријатноста и здраво на маичката што одговара правилно и се чувствува уште подобро. Поддршка Локално : Печатено во САД, секое купување поддржува домашно производство и изработка. Лесно Враќање : Купувањето со доверба значи враќање без проблеми ако не сте 100% задоволни. . Водич Големина : . С : Ширина : 20.08", Должина : 27.17". М : Ширина : 22.05", Должина : 27.95". Л : Ширина : 24.02", Должина : 29.13". XL : Ширина : 25.98", Должина : 29.92". 2 XL : Ширина : 27.99", Должина : 31.10". 3 XL : Ширина : 29.92", Должина : 31.89". 4 XL : Ширина : 31.89", Должина : 33.07". 5 XL : Ширина : 33.86", Должина : 33.86". . Обезбедување Квалитет : . Во Слатката Опрема Флипин, секое парче облека е смислено дизајнирано и прецизно произведено, токму овде во САД. Доверба во извонредниот квалитет на нашите производи. Без разлика дали ви треба стилска новина маица за излегувања со пријателите или удобен дуксер за релаксирачки моменти дома, ве покривме. Извини Што Те Изнервирав Со Моите Факти Унисекс Графичка Маица, Големини С-5ХЛ.

R

Им се допаѓа и на купувачите