.

.

Момци со кратки ракави од слој, ја тужеа маицата, големини XS-2XL

Момци со кратки ракави од слој, ја тужеа маицата, големини XS-2XL

DEN 263.84
Износ

Повеќе од основно мета од Layer 8 го има вашето момче подготвено за ден на стил и удобност. Со тужена завршница, оваа атлетска изведба ја карактеризира Qwick-Dry влага за да му помогне да го задржи кул и сув. Спарете ја оваа маица со своите омилени шорцеви и тој е подготвен за вежбање, ден на игра или викенд на лов. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Влажност за влага со Qwick-Dry. Маица со кратки ракави на момчињата од слојот 8.

R

Им се допаѓа и на купувачите