.

.

Најдобар Бербер Некогаш Унисе Маица С-3ХЛ Кариера Дипломирање

Најдобар Бербер Некогаш Унисе Маица С-3ХЛ Кариера Дипломирање

DEN 0.67
Износ

Совршен за Родендени, Денот на Вљубените, Тушеви За Бебиња, Денот на Мајката, Загревање На Куќата, Денот на Таткото, Дипломирање, Семејни собири, Божиќ, Специјални Прилики. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верен На големината Најдобар Бербер Некогаш Унисекс Маица С-3 XL Кариера Дипломирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите