.

.

Велигден Зајаче Лето Обични 3д Печатени Жени Облека Краток Ракав Преголеми Момче Девојка Деца унисе маици

Велигден Зајаче Лето Обични 3д Печатени Жени Облека Краток Ракав Преголеми Момче Девојка Деца унисе маици

DEN 0.33
Износ

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип на издание : Редовно Вклопување. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Забава,Секојдневно. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. 1.Материјал : Полиестер И Памук. 2. Обезбедени се многу бои, погодни за носење на сите возрасти. Добро за хавајска забава, совршено за еден ден на езерото или одмор покрај морето. 3. Машина За Перење / Рачно перење во вода под 30 степени/ не избелувајте/ниско железо доколку е потребно. 4. Тенок Фит/Долг Ракав/Цврст/Обичен Копче Надолу/еластична ткаенина перење 200 пати без деформација 1. Перење : Рачно перење, машинско перење. 2. Ве молиме разберете дека може да има разлики во бојата помеѓу вистинските предмети и слики поради разликите во резолуцијата на мобилниот телефон и условите за осветлување. 3. Облеката се протега и мерењето е рамно, овозможувајќи грешка од 1-3 см, благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите