.

.

Високи Дипломирање ' Бохо Виножито Дрес Краток Ракав Мета

Високи Дипломирање ' Бохо Виножито Дрес Краток Ракав Мета

DEN 319.20
Износ

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. . : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи точно на големината Високи 2024 Дипломирање ' 24 Бохо Виножито Дрес Краток Ракав Маичка Класа на 2024.

R

Им се допаѓа и на купувачите