.

.

Причини За Љубовта Денвер Колорадо Машка Графичка Маица Маици Бриско Брендови 3X

Причини За Љубовта Денвер Колорадо Машка Графичка Маица Маици Бриско Брендови 3X

DEN 1.67
Износ

ГРЕШКА : #N/ГОЛЕМИНА 3 X ГОЛЕМ : Постигнете совршено вклопување со нашата големина 3x голем, со ширина на градите/предна должина од 28 "x 33", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

R

Им се допаѓа и на купувачите